FFSD-25-S-78.70-01-N
DataSheet
FFSD-25-S-78.70-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)