G125-MC41205L4-0150M
Description
1.25MM M/M 12POS 32AWG 150MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC41205L4-0150M PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Obsolete
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:12
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.492' (150.00mm, 5.91")