SFSD-50-28-G-20.00-DR-NUS
DataSheet
SFSD-50-28-G-20.00-DR-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:100
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.67' (508.00mm)