SFSD-05-28-H-07.87-D-NUS
DataSheet
SFSD-05-28-H-07.87-D-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.656' (199.90mm, 7.87")