SFSD-30-30-H-04.82-DL-NUS
DataSheet
SFSD-30-30-H-04.82-DL-NUS PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:60
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.402' (122.43mm, 4.82")