MRF03-2X6P-1.27-400
Manufacturer
Hirose
VIGOR # :
Description
CABLE ASSEMBLY 6 COND 400MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
MRF03-2X6P-1.27-400 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:6
Number of Rows:1
Pitch - Connector:-
Pitch - Cable:0.050" (1.27mm)
Length:1.31' (400.00mm)