FFMD-04-D-05.60-01-RW
DataSheet
FFMD-04-D-05.60-01-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:8
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.467' (142.24mm, 5.60")