TCSD-12-D-02.85-01-F-N
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-12-D-02.85-01-F-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:24
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.238' (72.39mm, 2.85")