SFSD-05-28-F-03.26-DR-NDS
DataSheet
SFSD-05-28-F-03.26-DR-NDS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.272' (82.80mm, 3.26")