FFMD-25-T-30.00-01-N-RW
DataSheet
FFMD-25-T-30.00-01-N-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:2.50' (762.00mm)