CBL-UA-UC-20GT
Description
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
DataSheet
CBL-UA-UC-20GT PDF
Type Description
Series:CBL-UA-UC
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to C Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Gray
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CONN USB PATCH CORD 3M IP67
HAR-PORT USB 20 A-A PFT 1 0M C
CBL USB C-MALE TO A-FEMALE 50MM