CBL-UA-UB-20BP
Description
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
DataSheet
CBL-UA-UB-20BP PDF
Type Description
Series:CBL-UA-UB
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to B Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
3021033-01M
3021033-01M
USB 2.0 A M-USB 2.0 C M 1M
USB3FTV6A10NSTR
USB3FTV6A10NSTR
PLUG W/ A CODED 1.0 M USB3-A COR
HAR-PORT USB 2.0 A-A ; 1,5M