101-1030-BL-00500
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
CABLE USB 1.1 A MALE-B MALE 5M
Catalog
USB Cables
DataSheet
101-1030-BL-00500 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to B Male
Length:16.40' (5.00m)
Specifications:USB 1.1
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Style:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL USB A-MNI B CON 6' 26/28 AWG
HAR-PORT USB 20 A-A PFT 0 5M C
USB A TO MINI B 1.5M BLACK
VE-101M1VTR-0810S
VE-101M1VTR-0810S
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
101-1030-BL-00500
101-1030-BL-00500
CABLE USB 1.1 A MALE-B MALE 5M
PMI BASE 1 INCAND S6 CAND SLDR
TRC-075S045DT
TRC-075S045DT
LED DRIVR CC AC/DC 83-166V 450MA