105-1092-BL-00200
Description
USB CABLE, TYPE C3.1 TO MICRO 3.
DataSheet
105-1092-BL-00200 PDF
Part Status:Active
Configuration:Micro B Male to C Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Wire Gauge:7/0 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL-UA3-UB3-05WT
CBL-UA3-UB3-05WT
CABLE, USB, 500 MM, TYPE A 3.0 T
U022-010-R
U022-010-R
CABLE USB A/B 10'
L99-M0014-1000-A
L99-M0014-1000-A
MAGNETIC USB MAGNETIC USB 2.0 A
DMA10P1600PZ-TUB
DMA10P1600PZ-TUB
POWER DIODE DISCRETES-RECTIFIER
GBJ6G
GBJ6G
6A -400V - GBJ - BRIDGE
105-1092-BL-00200
105-1092-BL-00200
7205P3Y4ZBE
7205P3Y4ZBE
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V