UR050-001-24G
Description
USB CABLE
DataSheet
UR050-001-24G PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:A Male to Micro B Male
Length:1.00' (304.8mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG