ARPA-29/48G
Description
FIPLOCK, CONDUIT REDUCER, NW48 T
DataSheet
ARPA-29/48G PDF
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:48mm to 29mm Diameter
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AEPA-17M20MB-10
AEPA-17M20MB-10
FIPLOCK FITTING 90 CURVED ELBO
PG7 EMI-RFI 1-TAPER ISR HP
AAPA-17P16PG
AAPA-17P16PG
FIPLOCK FITTING 45 ELBOW NW17
CONN RECEPT 26POS 2MM