BT-RA-716-SFLEX-JMA-100
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
GAMMA WEATHER PROT BOOT 100PK
Catalog
Accessories
DataSheet
BT-RA-716-SFLEX-JMA-100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Boot
For Use With/Related Products:Cables and Connectors
Material:Silicone Rubber
Features:IP68
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
WJ-DM 20-VPA
WJ-DM 20-VPA
BLANKING PLUG M20
CABLE ENTRY- BLIND PLATE
A-INL-M25-P-GY
RL262-222J-RC
RL262-222J-RC
FIXED IND 2.2MH 50MA 14 OHM TH
SMAJ120CAHM2G
SMAJ120CAHM2G
TVS DIODE 120V 193V DO214AC
BT-RA-716-SFLEX-JMA-100
BT-RA-716-SFLEX-JMA-100
GAMMA WEATHER PROT BOOT 100PK
DSC6101CI2A-100.0000
DSC6101CI2A-100.0000
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD