CT0013-12-03
Manufacturer
Quest Manufacturing
VIGOR # :
Description
CABLE TRAY CEILING HANG BAR KIT
Catalog
Accessories
DataSheet
CT0013-12-03 PDF
Type Description
Series:CT
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Cable Runway Ceiling Mounting Kit
For Use With/Related Products:12" Wide Cable Runway
Material:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GMS 21 COUNTER NUT PG 21 BRASS
AWPA-12M16PG
AWPA-12M16PG
FIPLOCK FITTING 90 ELBOW NW12
SEAL RING FOR NW13 TUBE
LQW2BAS10NJ00L
LQW2BAS10NJ00L
FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM