AIPA-48M50G
Manufacturer
FRÄENKISCHE USA, LP
VIGOR # :
Description
FIPLOCK, INTERCONNECTION COUPLER
Catalog
Accessories
DataSheet
AIPA-48M50G PDF
Type Description
Series:Fiplock ONE®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Tubing - Y Joiner
For Use With/Related Products:Fiplock® Corrugated Conduit
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:M50 Thread
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HELAGUARD NM ULTRA FITTING, 90-D
MDR 16X1,5 METRIC SEALING RING
CT0506-03
CT0506-03
WIRE MESH CABLE TRAY 5' X 6"W X
C0805C0G500-3R3DNE
C0805C0G500-3R3DNE
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0805
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 18"