BT-4310-ST12-JMA-5
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
GAMMA WEATHER PROT BOOT 5PK
Catalog
Accessories
DataSheet
BT-4310-ST12-JMA-5 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Boot
For Use With/Related Products:Cables and Connectors
Material:Silicone Rubber
Features:IP68
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LPB-42
LPB-42
PLASTIC LOCKNUT PG 42 BLACK
D-150-C-13
D-150-C-13
REPAIR SLEEVE-SPLIT HEATSHRINK
B-075-M25-EXD
B-075-M25-EXD
EXD THREAD CONV M25 TO 3/4 1PK
RN73H2BTTD7060A05
RN73H2BTTD7060A05
RES 706 OHM 0.05% 1/4W 1206
CUN96A1G
CUN96A1G
395NM Z5 PACKAGE
SMAJ12A-M3/5A
SMAJ12A-M3/5A
TVS DIODE 12V 19.9V DO214AC