AWPA-12M16MG-10
Description
FIPLOCK FITTING 90 ELBOW NW12
DataSheet
AWPA-12M16MG-10 PDF
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:M16 Thread
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE SLEEVE PLUG 17MM DIA BLK
P4TIO
P4TIO
CABLE ROD HANGER
KDL/H-VA-FDA 16/8 STAILESS HOUSI
VJ1210A102GLAAJ32
VJ1210A102GLAAJ32
CAP CER 1000 PF 50V NP0(C0G) 121
C1206C271G4HACAUTO
C1206C271G4HACAUTO
CAP CER 1206 270PF 16V ULTRA STA