ARPA-07/10G
Manufacturer
FRÄENKISCHE USA, LP
VIGOR # :
Description
FIPLOCK, CONDUIT REDUCER, NW10 T
Catalog
Accessories
DataSheet
ARPA-07/10G PDF
Type Description
Series:Fiplock ONE®
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Conduit Reducer
For Use With/Related Products:Fiplock® Corrugated Conduit
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:10mm to 7mm Diameter
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LNB-3/4
LNB-3/4
PLASTIC LOCKNUT NPT 3/4" BLACK
HELAGUARD - 45 DEGREE NPT ELBOW
CABLE ENTRY- BLIND PLUG
M55342H09B909DRWS
M55342H09B909DRWS
RES SMD 909 OHM 1% 1W 2512
ARPA-07/10G
ARPA-07/10G
MXZ9-PW30-0000
MXZ9-PW30-0000
LED LUXEON WARM WHITE 3000K 2SMD
CONN RCPT 17POS IDC 20AWG GOLD