ARPA-29/48B
Description
FIPLOCK, CONDUIT REDUCER, NW48 T
DataSheet
ARPA-29/48B PDF
Material:Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Features:48mm to 29mm Diameter
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SLC3/4 BK076
SLC3/4 BK076
TUBING BLK 1
GASKET GWDR PG29-NP
FLAT GASKET
770776
MAT KIT, 2-LAYER RUBBER, R7 SERI
AX5DCF3-1330.0000C
AX5DCF3-1330.0000C
OSC XO 1.33GHZ 1.8V LVDS