IMSBL12-C6L
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
IMS BUCKLE, 316L SS, 12MM (.47")
Catalog
Accessories
DataSheet
IMSBL12-C6L PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
Material:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SEALING PLUG BO20 20.2X25MM
SRWBWTRFL
SRWBWTRFL
CABLE EXIT CLIP/DROPOUT WATERFAL
ADAPTER EX M20-3/4NPT
SM2615FT866R
SM2615FT866R
RES 866 OHM 1% 1W 2615
AC164153
AC164153
DAUGHTER BOARD MRF24WN0MA
IMSBL12-C6L
IMSBL12-C6L