RKW-12-15-BK
Manufacturer
Richco, Inc. (Essentra Components)
VIGOR # :
Description
HOOK&LOOP TIE BLACK 1.25'
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
RKW-12-15-BK PDF
Type Description
Series:Richco, RKW
Package:100 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Hook and Loop - Tie
Length - Approximate:15"
Bundle Diameter:-
Width:0.750" (19.05mm)
Length - Actual:1.250' (381.00mm)