RKWDM-32-24-BK
Description
HOOK&LOOP TIE BLACK 2'
DataSheet
RKWDM-32-24-BK PDF
Type Description
Series:Richco, RKWDM
Package:10 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Hook and Loop - Tie
Length - Approximate:24"
Bundle Diameter:-
Width:2.000" (50.80mm)
Length - Actual:2.000' (609.60mm)