04-0750LP0M
Manufacturer
NTE Electronics, Inc.
VIGOR # :
Description
CABLE TIE 7.5IN UV BLACK 1K BAG
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
04-0750LP0M PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Standard Tie
Length - Approximate:7.5"
Bundle Diameter:1.75" (44.45mm)
Width:0.176" (4.47mm)
Length - Actual:0.625' (190.50mm, 7.50")