RKWDA-16-36-BK
Description
HOOK&LOOP TIE BLACK 3'
DataSheet
RKWDA-16-36-BK PDF
Type Description
Series:Richco, RKWDA
Package:10 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Hook and Loop - Tie
Length - Approximate:36"
Bundle Diameter:10.51" (267.00mm)
Width:1.000" (25.40mm)
Length - Actual:3.000' (914.40mm)