T150M9X2
Manufacturer
HellermannTyton
VIGOR # :
Description
CBL TIE LOCKING NAT 175LB 1.739'
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
T150M9X2 PDF
Type Description
Series:-
Package:25 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Standard, Locking
Length - Approximate:20.75"
Bundle Diameter:5.91" (150.00mm)
Width:0.350" (8.89mm)
Length - Actual:1.739' (530.00mm)