TBC520XHDC
Description
SS CBL TIE 20.5", 425LBS, COATE
DataSheet
TBC520XHDC PDF
Wire/Cable Tie Type:Standard, Locking
Length - Approximate:20"
Bundle Diameter:5.90" (149.86mm)
Width:0.492" (12.50mm)
Length - Actual:1.706' (520.00mm)