20-S200B-C
Manufacturer
Qualtek Electronics Corp.
VIGOR # :
Description
CBL TIE RELEASABL BLK 50LB 7.87"
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
20-S200B-C PDF
Type Description
Series:20
Package:100 per Pkg
Part Status:Obsolete
Wire/Cable Tie Type:Standard, Releasable
Length - Approximate:7.75"
Bundle Diameter:2.19" (55.63mm)
Width:0.300" (7.62mm)
Length - Actual:0.656' (200.00mm, 7.87")