MS8W75T30-Q2
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE STRAP STAINLESS STEEL
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
MS8W75T30-Q2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Wire/Cable Tie Type:Strapping
Length - Approximate:32.75"
Bundle Diameter:8.00" (203.20mm)
Width:0.750" (19.05mm)
Length - Actual:2.725' (830.58mm)