17-HSD650N-C
Manufacturer
Qualtek Electronics Corp.
VIGOR # :
Description
CBL TIE LOCKING NAT 250LB 2.133'
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
17-HSD650N-C PDF
Type Description
Series:17
Package:100 per Pkg
Part Status:Obsolete
Wire/Cable Tie Type:Standard, Locking
Length - Approximate:25.5"
Bundle Diameter:7.68" (195.00mm)
Width:0.488" (12.40mm)
Length - Actual:2.133' (650.00mm)