ZHD-SCE-1K-25.4-50-4
Manufacturer
TE Connectivity Raychem Cable Protection
VIGOR # :
Description
LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" YLW
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
ZHD-SCE-1K-25.4-50-4 PDF
Type Description
Series:ZHD-SCE
Package:1000 per Pkg
Part Status:Active
Label Type:Heat Shrinkable
Label Size:1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)