S200X150TAD-A
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
LABEL SELF LAMINATNG 2"X1.5" WHT
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
S200X150TAD-A PDF
Type Description
Series:-
Package:5000 per Pkg
Part Status:Obsolete
Label Type:Self Laminating
Label Size:2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)