R100X150V8T
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Catalog
Labels, Labeling
DataSheet
R100X150V8T PDF
Type Description
Series:Turn-Tell™
Package:2500 per Roll
Part Status:Active
Label Type:Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer
Label Size:1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)