FRCV24OR10
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
CABLE DUCT COVER SNAP-ON 10'
Catalog
Wire Ducts, Raceways - Accessories
DataSheet
FRCV24OR10 PDF
Type Description
Series:FiberRunner®, QuickLock™
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Accessory Type:Fitting - Cover Coupler
For Use With/Related Products:-
Color:Orange
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
T45TD
T45TD
DIVIDER POWER/DATA
TFXD10WH-X
TFXD10WH-X
FTG TEE W/DIV BR LD/LDP/CD10 WHT
WGSDWL4BL
WGSDWL4BL
SIDEWALL 4 HIGH BLACK POWDE
SIT8208AC-33-25E-38.400000Y
SIT8208AC-33-25E-38.400000Y
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV
FRCV24OR10
FRCV24OR10
CABLE DUCT COVER SNAP-ON 10'
ECA37DRXS
ECA37DRXS
CONN EDGE DUAL FMALE 74POS 0.125
VE-26M-CU-B1
VE-26M-CU-B1
DC DC CONVERTER 10V 200W