F1.5X2BL6
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
NARROW SLOTTED DUCT, PVC, 1.5" X
Catalog
Wire Ducts, Raceways
DataSheet
F1.5X2BL6 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Wire Duct Type:-
Height:-
Length:-
Width:-
Mounting Type:-
Features:-
Material:-
Color:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
H4X4BL6
H4X4BL6
WIRE DUCT SLOTTED SCREW BLACK 6'
F2X3WH6
F2X3WH6
WIRE DUCT SLOTTED SCREW WHITE 6'
170SE
170SE
TRANSFORMER AUTO 115-230VAC 50VA
F1.5X2BL6
F1.5X2BL6
M2157-4007-AL
M2157-4007-AL
HEX STANDOFF M4X0.7 ALUM 22MM
FHQ69273CD-518VC6
FHQ69273CD-518VC6
RF ANT 405MHZ/829MHZ MODULE FME