CRT20-5RD-100
Description
HOOK-UP STRND 20AWG RED 100'
DataSheet
CRT20-5RD-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:20 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.156" (3.96mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:25kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C