28PTFESTRRED100
Description
HOOK-UP STRND 28AWG 600V RD 100'
DataSheet
28PTFESTRRED100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:28 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.035" (0.89mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C