WT20-01-25
Description
WIRE 20AWG BRN STND
DataSheet
WT20-01-25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:20 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C