WHS18-04-500
Description
WIRE-300V 18GA YELLOW SLD
DataSheet
WHS18-04-500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C