18PTFESTRRED250
Description
HOOK-UP STRND 18AWG 600V RD 250'
DataSheet
18PTFESTRRED250 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.069" (1.75mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:250.0' (76.2m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C