WHS24-04-100
Description
WIRE-300VHU 24GA YEL SLD
DataSheet
WHS24-04-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C