WHS26-05-100
Description
WIRE-300VHU 26GA SLD GRN
DataSheet
WHS26-05-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:26 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C