WA10-09-10
Description
AUTO-10GA WHITE-STRANDED
DataSheet
WA10-09-10 PDF
Cable Type:Hook-Up, Automotive
Wire Gauge:10 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:10.00' (3.05m)
Voltage:120V
Operating Temperature:80°C