WA18-01-40
Description
WIRE-AUTO-18GA BRN STND
DataSheet
WA18-01-40 PDF
Cable Type:Hook-Up, Automotive
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:40.00' (12.19m)
Voltage:120V
Operating Temperature:80°C