CRT10-2.5BK-50
Description
HOOK-UP STRND 10AWG BLACK 50'
DataSheet
CRT10-2.5BK-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:10 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.168" (4.27mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:12.5kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C