WT18-08-25
Description
WIRE 18AWG GRY STND
DataSheet
WT18-08-25 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:18 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:25.00' (7.62m)
Voltage:600V
Operating Temperature:200°C