WHS22-03-1000
Description
WIRE-300VHU 22GA ORG SLD
DataSheet
WHS22-03-1000 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:22 AWG
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:1000.0' (304.8m)
Voltage:300V
Operating Temperature:90°C